Bianca Ingrossos ärliga ord om relationen med Samir Badran
Tidigare i år fick vi se Bianca Ingrosso och Samir Badran kyssas i ett avsnitt av Talang.
Efter flera månader av spekulationer berättar Bianca nu sanningen om relationen med Samir.
Bianca Ingrosso blev singel i vintras, efter att ha varit tillsammans med Phillipe Cohen i flera år. Några månader efter uppbrottet avslöjade Bianca att hon börjat dejta en person som förblev hemlig i flera veckor.
Under tiden hon var singel var hon öppen med att hon träffade andra personer. I mars kysste hon Samir Badran i Talang på TV4. Deras intima stund blev en snackis och många av Biancas följare har frågat om det hände någonting mer mellan dem.

Källa: Instagram
Bianca berättar nu ärligt i en Youtube-video om deras relation.
– Vi var aldrig på g. Vi gör ju Talang tillsammans, Samir är sidekick till Pär Lernström och jag är en av jurymedlemmarna och han kysste ju mig i direktsändning och efter det fick vi jättemånga förfrågningar om vi var på g eller om vi höll på eller om vi var taggade på varandra, säger Bianca i videon och fortsätter:
– Jag fattar, men nej nej nej, vi var aldrig på g.
I samma video väljer Bianca även att ta upp relationen med Victor Leksell.
– Vi var aldrig heller på g. Vi hånglade som en rolig grej.
