Bianca Ingrossos hemliga intima stund med tv-profilen avslöjat
På Bianca Ingrossos showcast i Globen tillsammans med Alice Stenlöf avslöjades hennes romans med tv-profilen.
I torsdagens avsnitt av Wahlgrens värld avslöjades Biancas romans med Snygg-Eric från ”Paradise hotel”. Bianca erkänner känslorna kring att ett fullsatt Globen fick veta om hennes fling med realitystjärnan.
– Ja, nu vet ju alla att jag och Snygg-Eric har haft ihop det så att säga, säger Bianca Ingrosso i Wahlgrens värld.
Bianca Ingrosso och Alice Stenlöf fylle Globen i maj med sin showcast, vilket var en liveversion av deras podcast Alice och Bianca: Har man sagt A får man säga B.
”Jag kan inte säga det”
Alice passade på att avslöja något om sin kompis inför den fullsatta publiken, vilket också visades i torsdagens avsnitt av Wahlgrens värld.
– Bianca, min fråga till dig: Vilken av de här har du legat med, Bianca Ingrosso? Robin ”Mos” Andersson, Snygg-Eric eller ”Mcuze”, undrar Alice.
– Jag kan inte säga det, säger Bianca gapades.
– Tråkigt att du inte känner att det här är en safe zone, för jag tror att det som sägs här inne stannar här inne i kväll, skämtar Alice och fortsätter:
– Jag vet någon som kan svara på det här åt dig, Bianca. Vi kollar på det här.
En videohälsning från Snygg-Erik från ”Paradise-hotel” visas, något som får Bianca och publiken att skrika rakt ut.
– Nu ska vi se… Jag trodde aldrig jag skulle få pressa dig på det här viset, men det har skett, och det har hänt. Bianca, till nästa gång så föredrar jag lampan tänd, säger Snygg-Erik i klippet.
Bianca konstaterar i Wahlgrens värld att hon, efter showcasten knappt inte har några hemligheter längre, samtidigt som hon inte har reflekterat över att hemligheten över att hon och Snygg-Erik har haft sex.
– Ja, nu vet ju alla att jag och Snygg-Erik har haft ihop det. Det är klart att det var sjukt och ”whaa, skojigt” och där kom en videohälsning och herregud. Men jag har inte lagt en tanke på det i efterhand. Jag har inga hemligheter längre. Det finns ingenting ni inte vet om mig just nu, säger hon i programmet.